Dnes je čtvrtek 23. 5. 2019 a svátek má Vladimír

Přespolní běh - krajské kolo ve Žďáře nad Sázavou

Daniel Žáček obsadil 4. místo, družstvo mladších žáků skončilo šesté
Přespolní běh - krajské kolo ve Žďáře nad Sázavou

10. 10. 2013 se ve Žďáře na Sázavou uskutečnilo krajské kolo přespolního běhu. Naši školu reprezentovalo družstvo mladších žáků, které postoupilo z kola okresního, a nevedlo si vůbec špatně, neboť v silné konkurenci skončilo na velmi pěkném 6. místě. Mezi jednotlivci si výborně vedl Daniel Žáček ze 7. A., který obsadil dokonce místo čtvrté.


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny