Dnes je sobota 20. 7. 2019 a svátek má Ilja

Předvánoční čas plný soutěží, písniček a her

Předvánoční čas plný soutěží, písniček a her

20. 12. - 22. 12. 2016

Poslední dny před vánočními svátky byly na naší škole ve znamení nejrůznějších kulturních i sportovních akcí. Ale vezměme to pěkně popořádku:

 

V úterý 20. prosince vystoupil pěvecký sbor Oříšek s již tradičním "koncertem na chodbě" a nabídl všem žákům zkrácenou verzi předchozího koncertu v klášterním kostele (tentokrát se již nikdo nemusel třást zimou). =FOTOGALERIE ZDE= 

 

Ten samý den připravili žáci 9. B pásmo soutěží a her pro své mladší spolužáky ze 4. a 5. ročníku. =FOTOGALERIE ZDE= a o den později  třída 9. C potěšila naše nejmenší velkolepým karnevalem. =FOTOGALERIE ZDE=

 

Následně zakončil pěvecký sbor dlouhou koncertní šňůru a poslední vystoupení letošního roku předvedl seniorům z domova důchodců v Husově ulici.

 

22. prosinec patřil na II. stupni převánočním dílnám. Mladší i starší žáci si mohli vybrat ve dvou blocích ze široké nabídky sportovních, zábavných, znalostních i praktických aktivit. =FOTOGALERIE ZDE=

Podařený den byl zakončen dvěma sportovními zápasy, v nichž změřili síly žáci se svými učiteli. Volejbalové utkání skončilo vítězstvím dětí =FOTOGALERIE ZDE= a rovněž ve fotbalovém mači slavili úspěch (na rozdíl od loňského roku) naši žáci. =FOTOGALERIE ZDE=

 

 

 

 


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny