Dnes je pátek 19. 4. 2019 a svátek má Rostislav

Páťáci na křtu leporela

Páťáci na křtu leporela

8. 3. 2017

Druhou březnovou středu se třída 5. A  zúčastnila slavnostního křtu leporela "Havlíčkův Brod - Pověsti 2" spisovatelky Petry Braunové a ilustrátorky Barbory Botkové. Žáci se nejprve seznámili s "pracovním postupem" tvorby leporela a  za přítomnosti poslankyně Parlamentu České republiky Jany Fišerové a starosty města Havlíčkův Brod Jana Tecla došlo i na netradiční křest konfetami, výborný dort či dětské šampaňské. Na závěr se všichni zvěčnili na společné fotografii, která jim bude dlouho připomínat toto krásné setkání, za jehož uspořádání patří srdečné poděkování Krajské knihovně Vysočiny.

 

Mgr. Marcela Bížová, třídní učitelka

 

Více fotografíí naleznete ZDE


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny