Dnes je pátek 19. 4. 2019 a svátek má Rostislav

Pátá vynesla aerobičkám 4. místo

Pátá vynesla aerobičkám 4. místo

8. 4. 2017

Druhou dubnovou sobotu vyrazily naše aerobičky pod vedením Radky Peckové a Markéty Bockschneiderové na taneční soutěž Bystřický kostitřas. S aerobikovou sestavou Pátá nakonec obsadily krásné, ale nepopulární čtvrté místo, když jim bronz utekl o pouhý bodík. Paní učitelky přesto své svěřenkyně velmi chválí a věří, že se jim bude více dařit na domácí půdě při soutěži Havlíčkobrodský střevíček.

 


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny