Dnes je pátek 19. 4. 2019 a svátek má Rostislav

Partneři z Brielle bavili naše žáky

Partneři z Brielle bavili naše žáky

5. 5. 2015

Do Havlíčkova Brodu zavítali zástupci partnerského města Brielle k oslavám 70 let od konce II. světové války. V úterý 5. května připravili v rámci širokého kulturního programu folkové vystoupení pro děti z havlíčkobrodských základních škol. Za naši školu se akce zúčastnili žáci 7. ročníku, kteří tak mohli vyslechnout typické holandské písně, jež byly doprovázené nejrůznějšími komickými čísly i akrobatickými figurami.

 

Děkujeme našim nizozemským přátelům a těšíme se na další setkání.

 

Fotogalerie ZDE


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny