Dnes je pátek 19. 4. 2019 a svátek má Rostislav

Ozdravný pobyt v Orlických horách

Ozdravný pobyt v Orlických horách

28. 1. - 3. 2. 2017

Žáci 4. ročníku ZŠ V Sadech a jejich sourozenci se na přelomu ledna a února zúčastnili ozdravného pobytu na horách. Chata Jedlová, která se nachází v srdci Orlických hor, je přivítala nádherným počasím i spoustou sněhu. Kromě pravidelné výuky a zimních sportů uplatnily děti svoje vědomosti, talent a dovednosti během kvízové soutěže, talentové show či karnevalové diskotéky. V průběhu pobytu také proběhlo slavnostní předání pololetního vysvědčení.

Týden na horách utekl jako voda a všichni odjížděli domů velmi spokojeni.  

 

Mgr. Eva Kašparová, vedoucí akce

 

 


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny