Dnes je čtvrtek 23. 5. 2019 a svátek má Vladimír

Noc s Andersenem

Noc s Andersenem

   V noci ze 4. na 5. dubna 2014 proběhl již 14. ročník celostátní akce na podporu dětského čtenářství Noc s Andersenem. V letošním roce se zapojilo do tohoto zajímavého projektu 483 základních škol a 581 knihoven z ČR. Do havlíčkobrodské knihovny vyrazila třída 1. C pod vedením paní učitelky Renaty Novotné a naši nejmenší prožili tajemnou noc plnou kouzel, her, kvízů, čtení a předčítání, rovněž se setkali Hansem Christianem Andersenem, kterého doprovázela postavička psího detektiva komisaře Vrťapky. Společná noc v knihovně se dětem velmi líbila a už teď se těší na příští ročník.

 

Více snímků přinášíme v naší fotogalerii.

 


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny