Dnes je pátek 19. 4. 2019 a svátek má Rostislav

Náročné finále soutěže Poznej Vysočinu

Náročné finále soutěže Poznej Vysočinu

20. 3. 2015

Třetí březnový pátek proběhlo nejen částečné zatmění Slunce, ale také krajské finále soutěže Poznej Vysočinu. Do budovy Krajského úřadu v Jihlavě se sjelo celkem 142 vítězů školních kol ze všech koutů Vysočiny, přičemž naši školu reprezentovali Filip Fanta z 9. A a Tereza Kotlasová z 8. C. V náročné konkurenci si nevedli špatně, i když mezi prvních 40 soutěžících, na které čekal za odměnu dvoudenní zájezd do Prahy, se nedostali. Terezka obsadila 76. místo a Filip skončil 97.

 


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny