Dnes je čtvrtek 23. 5. 2019 a svátek má Vladimír

Na kole dětem

Na kole dětem

8. 6. 2015

   Naše město dnes přivítá účastníky veřejné cyklotour Na kole dětem, která je zaměřena na podporu onkologicky nemocných dětí. 5. etapa závodu vede z Velin do Humpolce a zhruba v 15.15 by cyklisté v čele s Josefem Zimovčákem (ten přijede na oblíbeném historickém "kostitřasu") měli přijet do Havlíčkova Brodu. Zde setrvají asi půl hodiny a budou pokračovat do cíle dnešní cesty, kam dorazí zhruba v 17.15.

   V rámci doprovodného programu vystoupí na Havlíčkově náměstí ještě před příjezdem pelotonu pěvecký sbor Oříšek pod vedením pana učitele Kletečky. Zájemci, kteří přijedou na kole, mohou s cyklotour pokračovat po libovolně dlouhé trase a tím podpořit tento ušlechtilý projekt.

 

Fotogalerie z dnešní akce ZDE


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny