Dnes je neděle 26. 5. 2019 a svátek má Filip

Mobilní planetárium na ZŠ V Sadech

Mobilní planetárium na ZŠ V Sadech

27. 1. 2017

Žáci 4. a 5. ročníku se ocitli pod hvězdnou oblohou a pozorovali tajemné krásy nekonečného vesmíru. Nic nevadilo, že bylo teprve dopoledne, a nikdo nemusel řešit ani teplé oblečení, aby se chránil proti mrazivému počasí letošní zimy.

Příjemné prostředí mobilního planetária v naší tělocvičně vtáhlo do kosmických hlubin nejen děti, ale i jejich učitele. Nejprve se všichni seznámili s nejhezčími zimními souhvězdími a následně zhlédli film o planetách Sluneční soustavy. Žáci tak měli možnost prohloubit si své znalosti z astronomie, která je na I. stupni součástí předmětu přírodověda.

 

Fotogalerie ZDE

 


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny