Dnes je čtvrtek 23. 5. 2019 a svátek má Vladimír

Mladí fotbalisté v roli rozhodčích

Mladí fotbalisté v roli rozhodčích

24. 5. 2017

Mladí fotbalisté FC Slovan Havlíčkův Brod (a zároveň žáci naší školy) Lukáš Dočkal, Vojtěch Novák, Daniel Kolář, Zdeněk Šimánek, Adam Valíček a Jan Synecký si na jeden den zkusili roli rozhodčích, a to v rámci charitativního fotbalového turnaje SENI CUP, který byl uspořádán pro mentálně postižené občany z domovů sociální péče po celé ČR. Pořadatelé si práci našich chlapců nesmírně pochvalovali a ocenili zejména jejich přesné rozhodování i lidský přístup.   

 

Turnaj zaštítily takové osobnosti jako Horst Siegl či Ladislav Vízek. 
Právě s nimi se kluci na závěr úspěšné akce mohli za odměnu vyfotit.

 

GRATULUJEME!!!


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny