Dnes je pondělí 27. 5. 2019 a svátek má Valdemar

Mladí fotbalisté pojedou na finále do Plzně

Mladí fotbalisté pojedou na finále do Plzně

22. 5. 2017

Po nedávném vítězství v okresním kole soutěže McDonald´s Cup zaznamenaly naše fotbalové naděje další velký výsledek. V Jihlavě, kde se konalo krajské kolo, obsadili žáci kategorie A (2. - 3. třídy) krásné třetí místo, historického úspěchu však dosáhli žáci kategorie B (4. - 5. třídy), když senzačně zvítězili a postoupili do republikového finále, které se koná v plzeňské Doosan Aréně 30. - 31. května 2017.

 

Výsledky ZDE


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny