Dnes je čtvrtek 23. 5. 2019 a svátek má Vladimír

Mladá spisovatelka Eliška Vaňkátová

Mladá spisovatelka Eliška Vaňkátová

17. 3. 2016

Nedávno jsme Vás informovali o dalším literárním úspěchu žákyně 7. A Elišky Vaňkátové, která obdržela v soutěži O pokladu z Humpolecka zvláštní cenu poroty. Dnes můžeme Eliščiny úspěchy ještě rozšířit.

V loňském roce zabodovala naše úspěšná spisovatelka v soutěži Čeština je i můj jazyk s básničkou Promiňte, nerozumím. Pořadatelé se po skončení akce rozhodli, že nejlepší literární díla vydají tiskem. Tak se také stalo a z naší žákyně je rázem autorka, která nejen píše, ale má také alespoň kus vlastní knihy.

Gratulujeme Ti, Eliško, a věříme, že se jednou staneš slavnou spisovatelkou.

 


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny