Dnes je pátek 19. 4. 2019 a svátek má Rostislav

Mikuláš na ZŠ V Sadech

Mikuláš na ZŠ V Sadech

5. 12. 2013

Vybraní žáci 9. B společně s třídní učitelkou Alenou Štěpánkovou připravili pro děti z I. stupně  již tradiční mikulášské dopoledne. Mikuláš, andělé i čerti se činili a nezapomněli zanechat v jednotlivých třídách i malou nadílku. Na závěr dne čekalo děti překvapení ve školní jídelně, kde je odměnil čert s andělem. Celá akce byla velmi pěkně připravena, a tak si všichni zúčastnění zaslouží velké poděkování.

Více snímků přinášíme v naší fotogalerii.


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny