Dnes je neděle 26. 5. 2019 a svátek má Filip

Memoriál Andreje Franka

Memoriál Andreje Franka

Ve dnech 8. - 10. 12 2013 se zúčastnili mladí fotbalisté z naší školy Frankova memoriálu, který již tradičně pořádalo partnerské město Spišská Nová Ves. V nabité konkurenci obstáli zástupci našeho města velmi dobře. Po bojích v základních skupinách sice smolně prohráli semifinálový zápas s MŠK Žilina, ale poté si spravili chuť v utkání o třetí místo, když porazili ŠSK Bílovec gólem z poslední minuty. Zaslouženě tak získali bronzové medaile a patří jim velká gratulace.

 

http://havlickobrodsky.denik.cz/fotbal_region/mladi-slovaniste-na-navsteve-ve-spisske-nove-vsi-20131213.html


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny