Dnes je čtvrtek 23. 5. 2019 a svátek má Vladimír

Martin Kosprd vítězem krajského kola Logické olympiády

Martin Kosprd vítězem krajského kola Logické olympiády

10. 11. 2014 se v budově Gymnázia Havlíčkův Brod uskutečnilo krajské kolo Logické olympiády. Ve třech věkových kategoriích soutěžilo celkem 150 žáků a výborně si vedl zástupce naší školy Martin Kosprd z 5. A. V kategorii A (žáci I. stupně) zvítězil a postoupil do celostátního finále, které se uskuteční 1. prosince 2014 v Míčovně Pražského hradu.

Gratulujeme!!!


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny