Dnes je pondělí 27. 5. 2019 a svátek má Valdemar

Martin Kosprd v republikovém finále čtvrtý!!!

Martin Kosprd v republikovém finále čtvrtý!!!

1. 12. 2014

Před nedávnem jsme na našich stránkách psali, že Martin Kosprd z 5. A postoupil do republikového finále Logické olympiády, když s přehledem zvítězil v krajském kole. Dnes tuto zprávu ještě vylepšíme, neboť Martin obsadil v národním kole, které se konalo v prostorách Míčovny Pražského hradu, nádherné 4. místo. Pro zvýraznění úspěchu ještě dodejme, že do soutěže se v rámci ČR přihlásilo 49 035 žáků z 2 056 škol.

 

Martine, GRATULUJEME!!!

 


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny