Dnes je neděle 26. 5. 2019 a svátek má Filip

Lukáš s Eliškou poznávali Vysočinu

Lukáš s Eliškou poznávali Vysočinu

16. 3. 2018

Třetí březnový pátek se v Jihlavě uskutečnil již 9. ročník oblíbené regionální soutěže Poznej Vysočinu. Do budovy krajského úřadu se sjelo 158 účastníků ze základních škol a víceletých gymnázií našeho kraje, aby všichni společně poměřili síly ve znalostním testu, který obsahoval 25 záludných otázek. 

Naši školu reprezentovali dva zástupci devátého ročníku a rozhodně nezklamali, neboť se oba umístili v první polovině startovního pole. Lukáš Kunstar z 9. B obsadil 48. pozici a Eliška Charamzová z 9. A skončila 72.

 

Gratulujeme!

 


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny