Dnes je neděle 21. 4. 2019 a svátek má Alexandra

Oříšek odměněn potleskem vestoje

Oříšek odměněn potleskem vestoje

5. 6. 2018, 17.00

Více než 100 členů souboru Oříšek se vystřídalo na pódiu během úžasného Jarního koncertu, který se tentokrát uskutečnil ve velkém sále KD Ostrov. Výborné publikum odměnilo na závěr hlavní aktéry potleskem vestoje a vyžádalo si i jeden přídavek.

Palec nahoru patří všem 4 sborům pod skvělým vedením Jany Musílkové, Olgy Chudobové a Honzy Kletečky. Zvláštní poděkování pak patří paní učitelce Vlastě Vencové, která při všech koncertech doprovází na housle členy nejstaršího sboru.

 

Fotogalerii z této akce přinášíme ZDE


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny