Dnes je čtvrtek 23. 5. 2019 a svátek má Vladimír

Hosté z Brielle si prohlédli naši školu

Hosté z Brielle si prohlédli naši školu

14. 6. 2017

Ve středu odpoledne zavítala do naší školy vzácná návštěva. Až z holandského Brielle, které je partnerským městem Havlíčkova Brodu, přijeli žáci a jejich učitelé, aby se zúčastnili III. Havlíčkobrodských sportovních her dětí a mládeže. V rámci svého volného času navštívili v doprovodu pana Tomáše Hermanna, který se s chutí chopil překladatelské práce, ZŠ V Sadech a seznámili se s jejím provozem. 

 

Přejeme našim holandským přátelům, aby se jim pobyt v Havlíčkově Brodě líbil a odnesli si odtud řadu příjemných zážitků.


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny