Dnes je neděle 18. 11. 2018 a svátek má Romana

Havlíčkobrodské sportovní hry zahájeny

26. 5. 2015

Dnes dopoledne proběhlo ve sportovní hale TJ Jiskra slavnostní zahájení II. Havlíčkobrodských sportovních her dětí a mládeže za účasti čelních představitelů města, slovenských přátel ze Spišské Nové Vsi, ředitelů, učitelů a žáků havlíčkobrodských základních škol. Naši školu zastupovalo 47 žáků, kteří budou zítra soutěžit v nejrůznějších disciplínách. Slavnostní slib sportovců přednesla Tereza Kotlasová z 8. C a první úsek štafety s olympijským ohněm běžela Marie Musilová z 9. A. Kulturní vložku si připravily naše nejmladší děti, když vystoupily s programem aerobiku, který se jmenoval Pippi Dlouhá punčocha.

Přejeme všem sportovcům ze ZŠ V Sadech mnoho zdaru v zítřejším klání, které můžete sledovat v přímém přenosu na

Na těchto stránkách naleznete rovněž záznam z dnešního slavnostního zahájení.

Fotogalerie ze slavnostního zahájení ZDE