Dnes je pátek 19. 4. 2019 a svátek má Rostislav

Havlíčkobrodské sportovní hry zahájeny

Havlíčkobrodské sportovní hry zahájeny

26. 5. 2015

   Dnes dopoledne proběhlo ve sportovní hale TJ Jiskra slavnostní zahájení II. Havlíčkobrodských sportovních her dětí a mládeže za účasti čelních představitelů města, slovenských přátel ze Spišské Nové Vsi, ředitelů, učitelů a žáků havlíčkobrodských základních škol. Naši školu zastupovalo 47 žáků, kteří budou zítra soutěžit v nejrůznějších disciplínách. Slavnostní slib sportovců přednesla Tereza Kotlasová z 8. C a první úsek štafety s olympijským ohněm běžela Marie Musilová z 9. A. Kulturní vložku si připravily naše nejmladší děti, když vystoupily s programem aerobiku, který se jmenoval Pippi Dlouhá punčocha.

 

Přejeme všem sportovcům ze ZŠ V Sadech mnoho zdaru v zítřejším klání, které můžete sledovat v přímém přenosu na 

http://vysilamezive.cz

Na těchto stránkách naleznete rovněž záznam z dnešního slavnostního zahájení.

 

Fotogalerie ze slavnostního zahájení ZDE


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny