Dnes je čtvrtek 23. 5. 2019 a svátek má Vladimír

Havlíčkobrodské sportovní hry slavnostně zahájeny

Havlíčkobrodské sportovní hry slavnostně zahájeny

15. 6. 2017

Na zimním stadionu Kotlina dnes byly slavnostně zahájeny III. Havlíčkobrodské sportovní hry dětí a mládeže. Celou akci odstartoval moderátor Jan Čenský, který vzápětí pozval na pódium populární pěvecký sbor Oříšek. Poté již začali nastupovat na plochu jednotliví sportovci z místních základních škol i partnerských měst Spišská Nová Ves (SK) a Brielle (NL). Vedení města v čele s panem starostou všechny přítomné pozdravilo, vybraní zástupci z řad sportovců i rozhodčích přečetli slavnostní slib a potom již všichni společně sledovali, jak přichází olympijská vítězka v klasickém lyžování Kateřina Neumannová a zapaluje oheň her. Následně vystoupily jednotlivé havlíčkobrodské základní školy s kulturním programem. Závěrečné slovo patřilo oblíbenému moderátorovi, který poděkoval všem přítomným za účast a sportovcům popřál hodně úspěchů. Za zvuků slavnostní znělky se účastníci začali pomalu rozcházet, aby se připravili na očekávané páteční zápolení v duchu fair play.

 

FOTOGALERIE ZDE


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny