Dnes je pátek 19. 4. 2019 a svátek má Rostislav

Fotbalisté ze Sadů mezi nejlepší jedenáctkou v republice

Fotbalisté ze Sadů mezi nejlepší jedenáctkou v republice

30. - 31. 5. 2017

Fotbalisté 4. - 5. tříd si nadmíru užili účinkování v letošním ročníku turnaje McDonald´s Cup, když postupně prošli všem koly až do velkého republikového finále, které hostila slavná plzeňská DOOSAN ARÉNA. Naši chlapci předvedli i zde skvělý výkon a nakonec obsadili krásné 11. místo, k čemuž jim z celého srdce blahopřejeme.

 

Plzeňské finále nabídlo kromě fotbalu také parádní atmosféru, kterou spoluvytvářely některé slavné tváře. K vidění byli například Pavel Nedvěd, Vladimír Šmicer, Marek Bakoš, Vladimír Darida či Vítězslav Lavička. Nechyběli ani moderátoři Martin Hrdinka a Lucie Výborná.

 

Fotogalerie ZDE

(za poskytnutí fotografií srdečně děkujeme p. Udržalovi) 

 


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny