Dnes je pátek 19. 4. 2019 a svátek má Rostislav

Fotbalisté a vybíjenkáři u pana starosty

Fotbalisté a vybíjenkáři u pana starosty

29. 6. 2017

Jak již jsme psali v minulých článcích, naši fotbalisté a vybíjenkáři ze 4. - 5. tříd dosáhli obrovských úspěchů v celorepublikovém měřítku. Prvně jmenovaní skončili v rámci velkého finále v Plzni na skvělém 11. místě a hráči vybíjené dokonce celou soutěž vyhráli. Za tyto zásluhy byli společně se svými trenéry a vedením školy pozváni do velké zasedací místnosti Městského úřadu Havlíčkův Brod, kde je přijali nejvyšší představitelé města. Pan starosta Jan Tecl a paní místostarostka Ivana Mojžyšková poděkovali dětem za vzornou reprezentaci školy i Havlíčkova Brodu a pohovořili s nimi o průběhu obou akcí. Vyzpovídáni byli rovněž úspěšní trenéři Zbyněk Vrána, Tomáš Udržal a Ivana Tománková. Na závěr příjemného setkání obdržely děti sladký dárek, poté došlo i na rozhovor se zástupci médií a nezapomnělo se ani na společné fotografování.


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny