Dnes je neděle 18. 11. 2018 a svátek má Romana

Fotbalisté a vybíjenkáři u pana starosty

29. 6. 2017

Jak již jsme psali v minulých článcích, naši fotbalisté a vybíjenkáři ze 4. - 5. tříd dosáhli obrovských úspěchů v celorepublikovém měřítku. Prvně jmenovaní skončili v rámci velkého finále v Plzni na skvělém 11. místě a hráči vybíjené dokonce celou soutěž vyhráli. Za tyto zásluhy byli společně se svými trenéry a vedením školy pozváni do velké zasedací místnosti Městského úřadu Havlíčkův Brod, kde je přijali nejvyšší představitelé města. Pan starosta Jan Tecl a paní místostarostka Ivana Mojžyšková poděkovali dětem za vzornou reprezentaci školy i Havlíčkova Brodu a pohovořili s nimi o průběhu obou akcí. Vyzpovídáni byli rovněž úspěšní trenéři Zbyněk Vrána, Tomáš Udržal a Ivana Tománková. Na závěr příjemného setkání obdržely děti sladký dárek, poté došlo i na rozhovor se zástupci médií a nezapomnělo se ani na společné fotografování.