Dnes je čtvrtek 23. 5. 2019 a svátek má Vladimír

Florbal - okresní kolo (žákyně 6. a 7. tříd)

Naše dívky obsadily 4. místo
Florbal - okresní kolo (žákyně 6. a 7. tříd)

6. 11. 2013 se v Chotěboři uskutečnilo okresní kolo florbalu v kategorii děvčat 6. a 7. tříd. Náš tým ve složení: Adamcová Magdaléna, Bencová Tereza, Kotlasová Tereza, Miksová Adéla, Myagmarjav Uyanga (Amina), Prášková Aneta, Říhová Eliška a Zástěrová Simona statečně bojoval, ale nakonec na medaili nedosáhl, když obsadil nepopulární 4. příčku. Přesto děvčatům i trenérce Bc. Anně Balážové děkujeme.

 

Více snímků  neleznete v naší fotogalerii.


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny