Dnes je neděle 26. 5. 2019 a svátek má Filip

Exkurze do Muzea nové generace ve Žďáře n. S.

Exkurze do Muzea nové generace ve Žďáře n. S.

V pátek se žáci 7.ročníku zúčastnili edukačního programu - Člověk v domě, dům v člověku, který pořádá Muzeum nové generace. Program je veden zkušenou lektorkou. Cílem je rozvíjení citlivosti vnímání prostředí historických sakrálních staveb a jejich atmosféry. Probíhá to prostřednictvím aktivit, kde žáci zapojují svou individualitu, sdílejí osobní zkušenosti a záliby, formulují svá přání a vytvářejí je v podobě modelu svatyně. Na závěr měli možnost si expozice muzea sami prohlédnout s audioprůvodcem.

FOTO


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny