Dnes je neděle 15. 9. 2019 a svátek má Jolana

Exkurze 5. tříd

Ekotechnické centrum Alternátor
Exkurze 5. tříd

Dne 12. 11. 2015 se uskutečnila exkurze žáků pátých tříd (5. C, 5. D) do Třebíče. Exkurze byla zahájena prohlídkou Ekotechnického centra Alternátor.  Program byl zaměřen na výrobu elektrické energie a způsoby jejího přenosu, děti měly možnost prohlédnout si interaktivní energodomek s domácími spotřebiči. Všichni dále zhlédli expozice Plnou parou vpřed (parní stroj, parní lokomotiva apod.) a Jak se dělá bota (výroba obuvi a punčochových výrobků). Součástí programu byla multimediální projekce zaměřená na unikátní poznatky o planetě Zemi a vesmíru. Poté následovala prohlídka historické části města. Výlet se vydařil.

FOTO


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny