Dnes je čtvrtek 23. 5. 2019 a svátek má Vladimír

Eliška jede do Prahy, Dan je první náhradník

Eliška jede do Prahy, Dan je první náhradník

17. 3. 2017

Již poosmé se v Jihlavě uskutečnilo krajské finále soutěže Poznej Vysočinu. Celkem 159 žáků z 81 základních škol či víceletých gymnáziií bojovalo svými znalostmi o pomyslného krále Vysočiny. Tentokrát se neztratili ani naši žáci a připsali si velmi slušné výsledky. Eliška Švecová z 9. C obsadila krásné 24. místo a může se těšit na květnový dvoudenní zájezd do Prahy, který je určen pro 40 nejlepších. Daniel Kolář z 9. A skončil na smolném 41. místě a je prvním náhradníkem výše uvedeného zájezdu. Nutno dodat, že Dan měl opravdu smůlu, neboť dosáhl stejného počtu bodů jako několik žáků před ním, ale o jeho umístění rozhodl nepatrně horší čas odevzdání testu.

 

Více fotografií ZDE

 

Výsledková listina ZDE

 


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny