Dnes je pátek 19. 4. 2019 a svátek má Rostislav

Deváťáci v LEGIOVLAKU

Deváťáci v LEGIOVLAKU

18. a 20. 10. 2017

V rámci projektu Legiovlak, který umožňuje široké veřejnosti získat povědomí o činnosti československých legií za I. světové války, navštívili žáci 9. ročníku repliku legionářského vlaku. Souprava o 13 vozech čekala i s dobovými průvodci v prostorách nákladního nádraží v Havlíčkově Brodě a našim deváťákům poskytla jedinečný studijní materiál nejen do hodin dějepisu.

 

Fotogalerie ZDE - 9. B

 

Fotogalerie ZDE - 9. A


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny