Dnes je čtvrtek 23. 5. 2019 a svátek má Vladimír

Víkend evropských zahrad na ZŠ V Sadech

Víkend evropských zahrad na ZŠ V Sadech

 

   V sobotu 14. 6. 2014 se v rámci mezinárodního projektu Víkend otevřených zahrad otevřela i školní zahrada při ZŠ V Sadech. Krásy zahrady doplnila odborným výkladem Mgr. Jarmila Bezoušková, na botanickou vycházku do parku Budoucnost zase zvali návštěvníky její žáci, a kdo se chtěl začít bát, mohl nahlédnout i do sklepení pod baštou, které ukrývalo malé tajemství. Celá akce se mimořádně vydařila, o čemž svědčí množství pochvalných zápisů v návštěvní knize. Děkujeme!

 

Fotogalerie ZDE

 

 

 


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny