Dnes je čtvrtek 23. 5. 2019 a svátek má Vladimír

Den boje za svobodu a demokracii

Den boje za svobodu a demokracii

17. 11. 2013 se uskutečnil u Památníku obětem komunismu ve Štáflově ulici pietní akt k uctění památky boje za svobodu a demokracii. Za město Havlíčkův Brod promluvil starosta Mgr. Jan Tecl a za Konfederaci politických vězňů pan Jaromír Stojan. Po slavnostních projevech proběhlo kladení květin, kterého se zúčastnilo i vedení naší školy. Na závěr zazněla česká státní hymna a hymna politických vězňů Šáteček.


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny