Dnes je sobota 20. 7. 2019 a svátek má Ilja

Den bez tabáku také na ZŠ V Sadech

Den bez tabáku také na ZŠ V Sadech

31. 5. 2017 proběhl na ZŠ V Sadech projekt ke Světovému dni bez tabáku. Žáci diskutovali o vlivu kouření na člověka i na životní prostředí a hovořili rovněž o zákazu kouření v restauracích, který vstoupil v platnost právě od dnešního dne.

Součástí projektového vyučování byla také četba motivačních pohádek, dále různá pohybová a dechová cvičení či vyplňování pracovních listů. Některé děti projevily taktéž divadelní vlohy, když se s chutí zapojily do scénky "Odnaučujeme člověka kouřit". Starší žáci zase řešili matematické úlohy na téma "Kolik vlastně stojí cigareta?"

Děti i jejich učitelé si celou akci užili a společně vymysleli také trefné heslo pro celý den: RADĚJI NEŽ CIGARETU SPORTEM KU ZDRAVÍ!


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny