Dnes je pátek 19. 10. 2018 a svátek má Michaela

Další úspěchy našich žáků

DUBEN - KVĚTEN 2017

V letošním školním roce se našim žákům opravdu daří ve vědomostních, uměleckých či sportovních soutěžích.

V okresním kole fyzikální olympiády se prosadil Jakub Hampl z 9. B, když obsadil 2. místo a postoupil do krajského kola v Jihlavě. Ve stejné soutěži uspěl i Matěj Mazánek z 8. B, který skončil rovněž na druhém místě, ale v mladší kategorii se již bohužel krajské kolo nevypisovalo.

Další úspěch zaznamenala Viktorie Čechová ze 7. B, která se probojovala až do krajského kola mladých recitátorů v Třebíči. Na postup do národního kola její skvělý výkon sice nestačil, ale i tak zaznamenala Viki náš největší recitační úspěch.

Pozadu nezůstali ani sportovci. Družstvo chlapců ze 6. ročníku pod vedením paní Tománkové zvítězilo v okresním kole soutěže ve vybíjené a již se těší na krajské finále, které se uskuteční v druhé polovině května na hřišti Plovárenská v Havlíčkově Brodě.

smiley smiley smiley    yes yes yes