Dnes je pondělí 27. 5. 2019 a svátek má Valdemar

Další úspěchy našich žáků

Další úspěchy našich žáků

DUBEN - KVĚTEN 2017

V letošním školním roce se našim žákům opravdu daří ve vědomostních, uměleckých či sportovních soutěžích. 

V okresním kole fyzikální olympiády se prosadil Jakub Hampl z 9. B, když obsadil 2. místo a postoupil do krajského kola v Jihlavě. Ve stejné soutěži uspěl i Matěj Mazánek z 8. B, který skončil rovněž na druhém místě, ale v mladší kategorii se již bohužel krajské kolo nevypisovalo.

Další úspěch zaznamenala Viktorie Čechová ze 7. B, která se probojovala až do krajského kola mladých recitátorů v Třebíči. Na postup do národního kola její skvělý výkon sice nestačil, ale i tak zaznamenala Viki náš největší recitační úspěch.

Pozadu nezůstali ani sportovci. Družstvo chlapců ze 6. ročníku pod vedením paní Tománkové zvítězilo v okresním kole soutěže ve vybíjené a již se těší na krajské finále, které se uskuteční v druhé polovině května na hřišti Plovárenská v Havlíčkově Brodě.

 

smiley smiley smiley    yes yes yes


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny