Dnes je neděle 26. 5. 2019 a svátek má Filip

Čtyřlístek aerobičkám štěstí nepřinesl

Čtyřlístek aerobičkám štěstí nepřinesl

14. a 21. 4. 2018

Naše děvčata se během dubna zúčastnila dalších dvou soutěží. Nejprve přišel na řadu Bystřický kostitřas a o týden později následoval Čáslavský čtyřlístek, ale ani v jednom případě se štěstí na stranu mladých nadějí ze ZŠ V Sadech nepřiklonilo. Dvě pátá místa hodnotí trenérka Radka Pecková jako smolná a i za děvčata slibuje, že na další soutěži, která se uskuteční na začátku června v Havlíčkově Brodě, bude již lépe.


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny