Dnes je neděle 26. 5. 2019 a svátek má Filip

Čistá řeka Sázava 2014

Čistá řeka Sázava 2014

11. 4. 2014 se  třídy 6. B a 6. C  pod vedením Mgr. Jarmily Bezouškové a Mgr. Jana Domkáře zúčastnily každoroční úklidové akce Čistá řeka Sázava. Naši žáci dostali tentokrát na starost úsek mezi KD Ostrov a lávkou U Svatého Jána. Malí sběrači odpadu, který hyzdil jinak pěkné okolí řeky Sázavy, se činili, a i když jim počasí příliš nepřálo, nasbírali ho několik pytlů. Děkujeme.

 

Více snímků naleznete v naší fotogalerii.


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny