Dnes je pondělí 27. 5. 2019 a svátek má Valdemar

Česká filharmonie na ZŠ V Sadech

Česká filharmonie na ZŠ V Sadech

13. 11. 2015

   V pátek 13. listopadu přivítala naše škola velmi vzácnou návštěvu. S programem "FEST JAZZ dětem" vystoupili pro žáky 2. - 5. ročníku členové České filharmonie pod vedením hudebníka, herce a moderátora Tomáše Kůgela, kterého mohou znát mladí diváci například z pořadu ČT Studio Kamarád.

   Česká filharmonie, jež patří dlouhodobě k nejlepším hudebním tělesům nejen v Evropě, ale i po celém světě, dokázala svým vystoupením nadchnout učitele i malé posluchače, když jim velmi srozumitelnou a zábavnou formou zprostředkovala mnohdy náročnou džezovou hudbu.

   

Všem účinkujícím touto cestou děkujeme za krásný zážitek a přejeme mnoho úspěchů v další práci.

   

 

Fotogalerie ZDE


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny