Dnes je pátek 19. 4. 2019 a svátek má Rostislav

Buřtíky provoněly nedělní výlet

Buřtíky provoněly nedělní výlet

25. 6. 2017

Žáci 3. C se společně se svými rodiči a paní učitelkou Radkou Peckovou vydali na nedělní výlet. Z Havlíčkova Brodu šlapali nejprve do Termesiv a poté i do Pohledských Dvořáků. Krásná červnová příroda lákala také k soutěžím, a proto si děti během cesty vyplnily testík, do něhož zaznamenávaly botanické i zoologické zajímavosti v okolí. Příjemně strávené odpoledne zakončili účastníci povídáním u táborového ohně, který byl provoněn opékanými buřtíky.


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny